Spoštovani.

Kot ste bili že iz medijev obveščeni, s ponedeljkom, 16. 3. 2020, vse vzgojno – izobraževalne ustanove v Sloveniji preventivno zapirajo svoja vrata zaradi preprečevanja širjenja koronavirusa. Šole in vrtci naj bi ostali zaprti do 29. 3. 2020.

Priporočilo je, da  otroci ostanejo doma že jutri, v petek, 13. 3. 2020, v kolikor imajo starši to možnost.

Za učence, ki bodo jutri, v petek 13. 3. 2020, prišli v šolo bomo organizirali alternativne učne oblike.

Pozivamo vse starše,  da otroci, ki bodo ostali doma, niso v stiku s starimi starši in tudi niso v stiku s svojimi sovrstniki, da se prepreči nadaljnje širjenje koronavirusa. Zavedam se, da boste starši imeli določene težave z varstvom, vendar se moramo zavedati resnosti dane situacije.

O nadaljnjih ukrepih in dejavnostih Vas bomo obveščali preko spletne strani ali elektronske pošte.

Andrej Lenartič, prof.

ravnatelj