Spoštovani starši!

V ponedeljek, 18. 5. 2020, vrtec spet odpira svoja vrata z malo drugačnim načinom dela, ki je prilagojen smernicam, ki smo jih prejeli iz MIZŠ , Zavoda RS za šolstvo in NIJZ.

Strokovni delavci so vam danes poslali navodila glede jutranjega sprejemanja in popoldanskega oddajanja. Poleg je še kar nekaj navodil, ki vam bodo v pomoč, da bomo s skupnimi močmi preprečili, da bi prišla okužba v naš vrtec in iz vrtca. Prosimo vas, da upoštevate naša navodila.

V ponedeljek morate vsi prinesti podpisane izjave o ponovnem vstopu v vrtec. Strokovni delavci vrtca so vam jo danes še enkrat poslali po elektronski pošti. Brez podpisane izjave otroka moremo sprejeti.

Starši, ki otroka še ne boste pripeljali v vrtec, boste še naprej oproščeni plačila oskrbnine, in sicer do 31. 5. 2020. Starši, ki pa boste vključili otroka v vrtec , pa boste dolžni plačevati vrtec. Kako bo s 1. 6. 2020, pa še nimamo podatka.

Vam in vašim otrokom želimo, da bo ponovni prihod v vrtec čim bolj vesel in razigran.

Kolektiv vrtca