Že šesto leto zapored naša šola sodeluje v vseslovenski akciji Simbioza Giba 2019! V tem tednu smo   povezali različne generacije in jih povabili v šolo, kjer smo skupaj z učenci 1. r., 2. r. in 3. r. telovadili v naši telovadnici. Najprej smo se ogreli, se masirali, igrali s padalom in na  poligonu plezali, plazili, preskakovali, metali na koš in podajali  žogice skozi obroč. Po končani vadbi smo dedke, babice in starše povabili v razrede, kjer so se posladkali s keksi in spili sok. Učenci so jim zapeli. Učiteljice pa so vsem udeležencem podelile priznanje za sodelovanje. Sodelovalo je 41 dedkov in babic. Bili smo veseli in se dogovorili, da  drugo leto zopet organiziramo vadbo in jih znova povabimo.

Zapisala Marjeta Š. Rozman