Spoštovani starši!

Na elektronske naslove vam bodo vzgojiteljice poslale navodila povezana z organizacijo dela v vrtcu od 1. 6. 2020 dalje. Starši, ki na novo vključujete otroke boste prejeli natančna navodila glede sprejemanja in oddajanja otrok.

Starši, ki že imate vključene otroke v vrtcu pa boste prejeli samo spremembe. Za že vključene otroke še vedno veljajo vsa navodila, ki ste jih prejeli pred 18. 5. 2020.

Več si lahko preberete na povezavi: NAVODILA ZA SPREJEM IN ODDAJANJE OTROK. Vsaka skupina ima oblikovana svoja navodila (vhod in izhod iz vrtca …).

Prosimo vas, da vsa navodila dosledno upoštevate. Hkrati vas prosimo, da se držite ur prihodov in odhodov otrok iz vrtca.

V primeru kakršnih koli vprašanj se lahko obrnete na vzgojiteljico oz. na upravo vrtca.

Vsem staršem se zahvaljujemo, ker upoštevate naša navodila.