Podrobnosti dogodka

• Datum:
  • Kategorije:

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje in delavnico logopeda g. Benjamina Vogriča, ki bo v torek, 23. 2. 2021, ob 17. uri. Za predavanje smo se odločili, ker opažamo vedno več težav na govorno – jezikovnem področju in s tem tudi težave pri opismenjevanju v prvem razredu.

Tekom delavnice bo logoped predstavil najbolj pogoste govorno-jezikovne težave v zadnjem obdobju vrtca, ki se nato pogosto odražajo tudi v prvem triletju osnovne šole. Predstavil bo nekaj osnovnih vaj in strategij, ki jih lahko izvajate z otrokom doma in s tem spodbujate bralno-napisovalne ter govorno-jezikovne veščine. Ta del bo trajal 60 min.

Nato bo na voljo še 30 minut za vprašanja staršev in diskusijo.

Predavanje bo potekalo na daljavo preko spletne povezave ZOOM. Link do povezave boste dobili v ponedeljek, 22. 2. 2021. V kolikor boste imeli težave s prijavo, me lahko pokličete na 041 883 498 ali pišete na mail: alenka.kosak@os-podbocje.si.

Lepo vabljeni, da se predavanja udeležite!

Alenka Košak, svetovalna delavka