Zjutraj smo se nekateri vstali ob 5.00. Nato smo se odpravili na Televrin. Druga skupina se je vstala kasneje, ker je odšla na krajši pohod na Vidikovac. Ko smo prišli nazaj, smo pojedli zajtrk. Nato smo malo počivali. Po počitku smo šli na plažo. Tam smo se igrali različne igre, skakali na glavo. Nato smo se vrnili v naselje, kjer smo imeli kosilo. Po njem smo imeli počitek. Potem smo ponovno odšli na plažo. Tam smo imeli testiranje plavanja. Osvojili smo lahko bronastega, srebrnega ali zlatega delfinčka. Sledila je večerja. Po njej smo imeli podelitev, kjer smo dobili medalje, ki smo jih osvojili tekom dneva. Poleg medalj za plavanje smo prejeli še priznanje za sodelovanje v letni šoli v naravi. Po podelitvi je sledil zaključni večer, na katerem smo se družile vse šole iz letne šole v naravi. Skupaj smo zapeli in zaplesali.