Učenci prve triade so komaj dočakali dan, da so se lahko udeležili Levčkovega tabora. Po dveh letih premora smo se ob 7.30 zbrali v šoli, kjer smo si v razredu pripravili vse potrebno za prenočišče, potem pa se ob 8.00  odpeljali v Ljubljano. Pot nas je vodila do Živalskega vrta , kjer  smo se podkrepili z malico in počakali vodeni ogled z delavnico po živalskem vrtu. Veselje so učenci dopolnili z igro na tamkajšnjih igralih. Popoldan smo zaključili še s pohodom na Ljubljanski grad, ter si mesto Ljubljana ogledali še z grajske ploščadi.  Navdušenja polni smo se ob zgodnjih večernih urah vrnili v šolo. Postreženi smo bili z dobro večerjo, učiteljice pa smo pred spanjem poskrbele še za kino večer.