Zbudili smo se v lepo, sončno, petkovo jutro.  Najprej smo si pospravili postelje, se športno oblekli in odšli na jutranjo telovadbo na trg v Podbočju. Sprehodili smo se skozi vas in se vrnili v šolo, kjer smo zajtrkovali. Po zajtrku smo se razdelili v skupine, kjer nas je čakalo delo v zanimivih delavnicah.

Gospa Dona in gospod Marko iz pasje šole Popasje  sta nam  prikazala ravnanje, učenje, božanje in stik s svojimi kužki. Njihove pozornosti smo bili deležni tudi sami.

Z učiteljicami smo izdelali živali iz različnih materialov, ki smo jih videli v živalskem vrtu. Z izdelki smo ustvarili razstavo na hodniku.

V telovadnici smo opravili naloge iz Zlatega sončka.

Po končanem delu smo si zaslužili dobro kosilo in  tabor zaključili s podelitvijo priznanj in ogledom fotografij v želji, da se ga še kdaj udeležimo.