Kljub slabemu vremenu smo v skupini Mucki uspeli obdržati dobro voljo, veselje in nasmeh na obrazu. Na željo otrok smo spoznavali nekatere otrokom zanimive poklice. Med najbolj zanimivimi so se tokrat znašli gasilci, policisti in reševalci. Skozi različne dejavnosti so otroci spoznavali, kako pomembno je njihovo delo za skupnost. V skupini sta nas obiskala gasilec in medicinska sestra. Srečanje je bilo zelo poučno, saj so otroci poleg zanimivosti gasilskega poklica spoznali še pomen skrbi za svoje telo, osnovno nego in rentgensko slikanje s pomočjo makete iz lego kock. Poleg vseh zanimivosti smo v skupini ustvarjali svoje sestavljanke, lepili dele v celoto ter krepili koncentracijske sposobnosti.

Tina Cunk, vzgojiteljica