Delavci šole

učitelj  razred predmeti e-mail
Barbara Bogovič 1. a vsi, RaP barbara.bogovic@os-podbocje.si
Suzana M. Pavlovič 1. b vsi, RaP suzana.mlakar@os-podbocje.si
Lidija Sotler 2. r vsi, RaP lidija.sotler@os-podbocje.si
Barbara Pacek 3. r vsi, RaP barbara.pacek@os-podbocje.si
Špela Bubnjić 4. r SLJ, MAT, NIT, DRU, GUM, LUM, GOS 5. r, RaP spelca.bubnjic@os-podbocje.si
Janja Uhernik 5. r SLJ, MAT, NIT, GUM, TJA janja.uhernik@os-podbocje.si
Anuša Ajster sočasnost v prvem razredu, RaP anusa-ajster@os-podbocje.si
Jelka Škrabl RaP jelka.skrabl@os-podbocje.si
Anita Slak RaP, TJN, NiP Nemščina anita.slak@os-podbocje.si
Hrvoje Petković RaP hrvoje.petkovic@os-podbocje-si
Martina Bobič 6. r MAT, TIT, NiP tehnika martina.bobic@os-podbocje.si
Jasmina Sankovič 7. r TJA jasmina.sankovic@os-podbocje.si
Miha Žarn 8. r MAT, FIZ miha.zarn@os-podbocje.si
Janja Rostohar 9. r SLJ, RaP janja.rostohar@os-podbocje-si
Suzana Čuš GEO, ZGO, DDKE, DRU 5. r, Turistična vzgoja, računalništvo suzana.cus@os-podbocje.si
Branko Strgar ŠPO, I – ŠPO, RaP, NiP Šport branko.strgar@os-podbocje.si
Štefka Bevc BIO, KEM, NAR, GOS, I SPH, RaP stefka.bevc@os-podbocje-si
Damjana S. Štrovs LUM, I likovno snovanje, NiP tehnika, RaP damjana.stopar@os-podbocje.si
Marjeta Š. Rozman ŠPO, I ŠPORT, NiP Šport, RaP marjeta.skrbina@os-podbocje.si
Mojca Jevšnik GUM, OPZ, MPZ mojca.jevsnik@os-podbocje.si
Igor Kuželj organizator računalništva igor.kuzelj@os-podbocje.si

Dostopnost