V sredo, 12. 6., je DPM Podbočje tudi letos organiziralo plavanje za 40 učencev od 5. do 9. razreda.

Po pouku smo se z avtobusom odpeljali v Čateške toplice. Ker je bilo vreme deževno in razmeroma hladno za junij, smo se odpravili na zimsko Termalno riviero. Razdelili smo se v skupine in odšli v vodo. Po uri in pol zabave v vodi smo naredili odmor za malico in ostale prigrizke. Po odmoru smo v vodo odšli še enkrat, tokrat smo največ časa preživeli na toboganih in valovih.

Kot vedno so tri ure minile prehitro, tako da smo se malce pred sedmo uro odšli pripravit za odhod.

Ko smo se vrnili v Podbočje, so nam učiteljice razdelile sladoled, ki nam je teknil kljub hladnemu vremenu. Nato smo odšli domov.

Preživeli smo zabavno popoldne s sošolci in sošolkami.

Učenke 7. razreda